Search Icon one-austin
Globe Icon Vyberte svoji zemi Select Icon

Zvolte si svou lokalitu

Zjistěte více informací o společnosti Austin Powder, našich produktech, službách a průmyslových odvětvích a zjistěte kontaktní informace na naše zástupce ve vašem regionu.

Czech Select a Language

Austin Powder na 12. konferenci EFEE, Dublin 2023

27.10.2023

V září jsme se zúčastnili 12. ročníku světové konference EFEE (European Federation of Explosives Engineers), která je zaměřená na prezentaci nových technologií a sdílení poznatků v oboru výbušnin a trhacích prací. Letošní ročník se uskutečnil v irském Dublinu.

Je už tradicí, že se na této velkolepé akci setkávají výrobci a dodavatelé průmyslových výbušnin, rozbušek a pomůcek, strojů, nástrojů, softwarů společně s uživateli, institucemi a výzkumnými pracovníky z celého světa. A tak během dvoudenního maratonu proběhla na stánku Austin Powder spousta zajímavých setkání, jak se stávajícími, tak i potenciálními zákazníky a dodavateli.

O co měli návštěvníci na stánku Austinu největší zájem?

Například o nový elektronický systém E*STAR GO, který má do budoucna nahradit elektrické i neelektrické rozbušky, dále o emulzní trhaviny Emulex či miniboostery APB 25.

Zájem byl i o odborné přednášky našich specialistů. První z nich představila analýzu fragmentace po odstřelu, která porovnává kusovitost na povrchu a uvnitř rozvalu.
Druhá přednáška věnovaná zodpovědné udržitelnosti ukázala veřejnosti, že ekologie, pracovní prostředí a ochrana přírody pro nás nejsou jen módními frázemi, a že šetrná výroba, která nepřitíží planetě včetně ochrany našich lidí, kteří Austin důlní rozbušky při provádění trhacích prací používají, je pro nás klíčová.

Každá takováto mezinárodní událost je vynikajícím komunikačním nástrojem „živého marketingu“, nenahraditelnou formou obchodu firmy a výměny komplexních informací.

Tento veletrh je pro nás skvělou příležitostí, jak se potkat se zákazníky na jednom místě a sdílet s nimi náš směr a hodnoty Austin Powder,“ komentoval naši účast na konferenci obchodní ředitel Austin Detonator, Pavel Hrbáč.

Děkujeme všem, kteří náš stánek navštívili. Těšíme se na další spolupráci a samozřejmě na setkání na 13. konferenci EFEE v roce 2025 v Krakově.

Social Media
Facebook:

Recent News

Vývojáři vsetínského Austinu slaví další úspěch
27.10.2023

Po téměř dvou letech intenzivní práce se nám podařilo dosáhnout nového historického milníku v podobě úspěšně vyvinutého souboru zařízení pro programování a odpal nové řady elektronických rozbušek – E*STAR GO. Jedná s...

Areál Austinu se opět pootevřel veřejnosti
27.10.2023

V sobotu 16. září se v areálu naší společnosti Austin Detonator konal Den pootevřených dveří. Tisícovka návštěvníků tak mohla navštívit prostory, ve kterých se vyrábí důlní rozbušky pro celý svět. Tuto akci jsme zopakoval...

Premiéra elektronického iniciačního systému E*STAR v saúdskoarabském projektu NEOM
27.10.2023

Společnost Austin Powder provedla první odstřely za pomocí elektronických rozbušek E*STAR v rámci projektu Neom v Saúdské Arábii. Elektronický iniciační systém byl použit k řízení vibrací, vzdušné tlakové vlny, fragmentace a sta...

Austin Powder slaví 190 let výroby výbušnin prvotřídní kvality!
27.10.2023

Společnost Austin Powder Company je nejstarším výrobním podnikem ve státě Ohio a jedním z nejstarších výrobců výbušnin na světě. Firma vznikla v roce 1833 v Akronu ve státě Ohio. Založilo ji pět bratrů Austinových z Vermontu za...

Hornický kongres 2023 ve znamení nerostných surovin ve 21. století
27.10.2023

V Kutné hoře, ikonickém historickém centru hornictví českých zemí, se dne 15. a 16. června konal Hornický kongres 2023 s podtitulem Nerostné suroviny ve 21. století (vize a skutečnost). Hornický kongres je odbornou platformou pro vš...

NTREM 2023 je za námi
27.10.2023

Ve dnech 19. až 21. 4. 2023 se konal již 25. ročník mezinárodního semináře NTREM (New Trends in Research of Energetic Materials) v Pardubicích. AUSTIN patří již řadu let mezi tradiční účastníky a také sponzory mezinárodního semin...

logo_white

AUSTIN

DETONATOR

Jsme tradičním výrobcem iniciačních systémů pro průmyslové trhací práce a disponujeme významnou technologickou a výzkumně-vývojovou základnou pro jejich výrobu a další rozvoj.

Visit Site

AUSTIN POWDER

SERVICE CZ

Austin Powder Service CZ aktivně zavádí nejmodernější technologie a výrobky pro trhací práce, jako laserové zaměřování, elektronické modelování a elektronické rozbušky.

Cancel
logo_white

Náš web využívá cookies.